Poznaj nas

Strona główna Poznaj nas

ipiroboFirma I-Pi sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT. Stanowimy zespół profesjonalistów, którzy działają z pasją , doświadczeniem oraz szeroką wiedzą. Naszymi atutami są przede wszystkim rzetelność i zaangażowanie, indywidualne podejście do problemu,  a także dostosowywanie się do zmian zachodzących na rynku informatycznym.

Dokonujemy kompleksowej obsługi zaplecza informatycznego instytucji i przedsiębiorstw. Prawidłowe rozwiązania technologiczne pozwalają na utrzymanie stabilności w firmie, dlatego działamy niezawodnie, oferując najkorzystniejsze udogodnienia. Odpowiadamy na Państwa potrzeby, współpracując z najwyższej klasy specjalistami, dystrybutorami sprzętu komputerowego i oprogramowania. Doradztwo w zakresie modernizacji oraz optymalizacji kosztów obsługi IT jest jednym z naszych priorytetów.

Wdrażamy nowoczesne systemy prowadzenia sprzedaży w gastronomii. Doskonale wiemy, że dążenie do doskonałości to nie tylko ciągły rozwój ale też wprowadzanie innowacji. Gwarantujemy wsparcie w postaci szkoleń oraz opiekę nad funkcjonowaniem programów.

Naszym dziełem jest CATI – SUPPORT, czyli oprogramowanie, wspomagające przeprowadzenie badań ankietowych. Mając na uwadze najwyższy poziom bezpieczeństwa jak również skuteczność i komfort użytkowania, tworzymy i aktualizujemy program przy współpracy z Imas International, jednej z największych firm badawczych w Polsce.

Jesteśmy do dyspozycji w każdej sytuacji awaryjnej, reagujemy błyskawicznie na Państwa problemy, związane z infrastrukturą informatyczną. Pomagamy podjąć decyzje i rozwiać wątpliwości.  Nie tworzymy barier, reprezentujemy  standardy najwyższej postawy etycznej.

Zapraszamy do współpracy!